Günün Maçları
x
x

Bedava canli maç izleten sitelerBir çoğumuz maddi Sorunları’ndan dolayı  ücretli bir maç paketi alamamaktayız. Ücretliden kastımız lig tv ve lig tv benzeri yayın yapan Telekom kanallarıdır.  Fakat günümüzde interneti bazı faylarını  kullanmak gerekli , örneğin  Fenerbahçe ve Galatasaray maçını izlemek istiyoruz , fakat ücretli bir yayın kanalına aboneliğimiz yok , bu yüzden dolayı başka alternatifler aramamız gerekiyor. Peki ya bu alternatifler nelerdir ? günümüzde birçok yabancı internet sitesi canlı maç izlemeniz için alt yapısını oldukça ilerletti. Maçı 6 -7 ip ile gösterime veriyor. Yoğunluk çok olduğunda  web siteleri bize extra ipler tanıyor. Bu sayede yayın donsa veya kapansa dahi diğer extra ip adreslerine yönlenen player ile yayına kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.  Türkiye’de lig tv  maç yayınlamak yasak olsa bile bunu yabancı kaynaklardan sağlayabiliyoruz.  Her hangi bir ücret ödemeden 90 ‘dk free olarak izlemeyi kim istemez ? Eminim ki her insan bunu ister ve araştırır. Biz sizler için bu web siteleri hakkında bazı detayları ve olanakları  aktarmak istiyoruz.  Her bulduğunuz site kaliteli değildir, donmalar ,yavaşlamalar veya  kanalı kapatma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz . Düşünsenize  tam  gol  atağına kalkıyor takım , kaleye şut atılıyor tam  o anda kanal yayını kesiyor.  Bunu kimse istemez , aksine yorum kısmı olan bir  site ise  ağzından ne çıkarsa o web sitesine yazar ve o site hakkında bütün görüşleri öfke ile dolar.  Evet Fazla uzatmadan bedava Donmadan maç izleten siteler hakkında bilgiler verelim   

1 – Trgool

Trgool her ligi ve şampiyona maçlarını kesintisiz olarak bize sunar.  Her hangi bir yayın kapanma durumunda alternatif linkler vererek kesintiyi giderir. Oldukça ziyaretçisi fazladır. O yüzden ziyaretci kaybetmek istemediğinden dolayı bize tüm imkanı verir.  Hatta ve hatta orijinal spikerli yayınlar vermektedir.  Siteye baktığımızda  her şey çok basit anlaşılır şekilde yönlendirmeler yapılmaktadır. Türkçe dil desteği bulunan bu site sektörün lideri konumundadır ve maçlar hakkında yorum yapmanıza olanak sağlamaktadır.  O yüzden ilk tercihiniz bu site olmalıdır diyebiliriz.

2 – Justin Tv

Eminim bu siteyi bilmeyenimiz yoktur ? Bilmeyenler için kısaca bahsedelim. Bu Justin tv adresi oldukça fazla aranan google sorgusudur.  Bu nedenle Justin tv izle ye ait bir çok alan adı mevcuttur. Ziyaretçilerine oldukça fazla  değer verdiğinden dolayı , Türkiye de aranma hacmi o kadar yüksektir.  Alternatif  linkler vererek her hangi maç link veya  yayın patlamasında , yayın akışına devam eder.  Tasarımı o kadar karışık değildir , izlemek istediğiniz maçı oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz.

3 -  Bimacizle


Bimacizle oldukça fazla  ziyaretçiye ve trafiğe sahiptir. Türk yapımı olan bu web sitesi Türkiye de en çok tercih edilen maç izleme sitesidir. Bazı lig tv yayınlarını yapmamaktadır , o yüzden radyo linki vermektedir.  
Yorum Alanı